Predstavte si kovovú škatuľu, ktorá v nej musí každý deň spaľovať žeravé uhlie na 350 ° C až 400 ° C po celé hodiny, každý deň v prostredí komerčnej kuchyne. Na tento účel to naozaj musí byť vhodné a neexistuje nič lepšie ako MIBRASA. Gril na drevené uhlie MIBRASA je konštrukčne stavaná na 24hodinovú záťaž po 365dní v roku.

Gril na drevené uhlie MIBRASA® je zhruba o 150 kg ťažšia ako jeho najbližší súper. To je asi váha dvoch dospelých mužov a je významná, keď si uvedomíte, čo musí robiť každý deň. Podstatná kvalita grilu MIBRASA je tak výrazná že na trhu jej moc zariadení nekonkuruje, ťažká liatina zaliata z pevnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele vytvára najťažší gril na uhlie, aký kedy uvidíte.

Jedným z najvýznamnejších rozdielov v produkte MIBRASA, ktorý ho oddeľuje od iných pecí na drevené uhlie na trhu, je skutočnosť, že v celej peci nie je jediná pružina. Pružinové dverové mechanizmy a vetracie otvory, ktoré sa nachádzajú v iných peciach, sa unavia, zoslabnú a nakoniec sa zlomia, najmä pri týchto prevádzkových podmienok. Nádherne vyvážený systém dverí s protizávažím u MIBRASA sa nikdy neunaví a nikdy sa nezlomí.

Niektoré značky znižujú náklady na výrobu a to je do istej miery v poriadku, ale niektoré to robia a stále účtujú prémiové ceny, čo je pre zákazníka nakoniec zlé. Ako niekto, kto miluje obdobu auta; nechceli by ste kupovať Audi a zistiť, že pod kapotou je motor Ford Fiesta!

 Pozrite si video nášho partnera v reštaurácii CENTRÁL https://www.facebook.com/watch/?v=2957292657723605

 Kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo priamo

 tel.: +421 911 935 619

 email: obchod@gastrocorp.sk

 MIBRASA Slovensko: https://gastrocorp.sk/web/mibrasa.html

K tomuto obrázku nie je poskytnutý žiadny alternatívny text